Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde

  


Diákigazolvány igénylésének menete

- A diákigazolvány igénylése a lakhely szerinti Okmányirodában történik, ahová időpontot kell kérni az 552-055/104 mellék telefonszámon. Szükséges iratok: a tanuló születési anyakönyvi kivonata és lakcímkártyája.


- Az Okmányirodában a fénykép készítése megtörténik, ezért fizetni nem kell.


- Az Okmányirodában kapott igazolással kell jelentkezni a református parókián (Kovács Árpádnénál) és be kell fizetni a diákigazolvány készítésének díját 1400,- Ft-ot.


- A befizetésről szóló bizonylattal és az Okmányirodában kapott úgynevezett NEK lappal az iskolában kell megkeresni Molnár Ferencné iskolatitkárt. Ő fogja az Oktatási Hivatal felé elindítani az igénylést. A kész diákigazolványt a szülő postán fogja megkapni.

Nagyon örülünk annak, hogy a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács illetékes szakmai bizottsága iskolánk Tehetségpont működési kérelmét elfogadta.
Ez az iskolánkban folyó tehetséggondozó munka elismerése.
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • tumblr
  • Twitter
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
ingyenes webstatisztika

A honlap a legjobb felhasználói élmény nyújtása érdekében sütiket használ. Az oldal böngészésének folytatásával hozzájárul ahhoz, hogy ezeket a sütiket böngészőjében tároljuk. Tudjon meg többet az oldalon használt sütikről.

...

EU Cookie Directive Module Information